• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 20:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Tarama Lazer Epilasyon

Ankara Epilasyoncu

Tarama lazer epilasyon en hızlı olan epilasyon sistemidir. Bu zamana kadar ki kullanılan en hızlı lazer sistemlerinden birisidir. Bütün cilt tipleri için uygundur. Büyük başlığı hızlı ve her bölgeyi aynı derecede tedavi fırsatı sunar. Küçük başlığı ise küçük bölgeler için kullanımda kolaylık sağlar. Bütün cilt ve kıl tipine uygun ve özel ayarlama yapılabilir. Düşük atış sayesinde koyu ciltlerde bile rahatlıkla uygulanabilir. Bu rahatlık ayrıca ağrısız ve acısız bir tedaviyide sağlar. Sadece koyu ciltlerde değil açık renk cilt ve ince tüylerde bile oldukça etkilidir. Yapılan çalışmalar sonucu bu epilasyonun uzun ömürlü, güvenli ve tüm ciltler için uygun olduğunu ispatlamıştır. İki başlık kullanılarak yapılır. Bu sayede farklı derinlikte olan tüm kıl köklerine ulaşır. Hızlı çözüm odaklıdır. Koyu ciltler için de ayrı bir aparatı mevcuttur.

Tarama Lazer Epilasyon Faydaları

Herkes beden temizliğine önem verir. Beden temizliği yalnızca duş almak değildir. Aynı zamanda vücuttaki istenmeyen tüyler de bu temizliğin bir parçasıdır. İstediğini rahatlıkla giyebilmek ve görsel olarak güzel görünmek için bu tüylerden kurtulmak gerekir. Bunun için tarama lazer epilasyon en çok tercih edilen yöntemdir. Eski yöntemler olarak kullanılan ağda ve diğer ürünler tüylerin sert ve daha çok çıkmasına neden olur. Aynı zamanda uygulanan  bölgelerde kararma yapabilir. Bu da epilasyonun   daha çok tercih edilmesini sağlar . Çünkü epilasyon  ağrısız ve acısızdır. Uygulalan bölgelerde kararma yapmaz . Kolay ve hızlı yapılır. Cilt tipine uygun olarak ayarlanabilir. İnce tüylerde ve batık gibi durumlarda bile etkilidir. Çeşitli aralıklarla kıl köklerine uygulandığı için uzun ömürlüdür. Tüylerde zamanla incelme, azalma ve son olarak tamamen bitmesini sağlar.

SONRASINDA NE YAPILMALI

Tarama lazer epilasyon sonrasında bazı küçük kızarıklıklar olabilir. Bunlar yapılan işleme bağlı olarak oluşur. Ortalam 1 ila 2 saat gibi bir zaman içinde kendiliğinden geçer. Bu nedenle epilaston sonrası oluşan bu duruma herhangi bir müdahale yapılmamalıdır. Her seans sonrasında kaşınma kesegibi uygulamalardan uzak durulmalı. İşlem yapılan bölgeye bir gün içinde sıcak su teması olmamalıdır. aAyrıca iki seans arasında ip, cımbız, ağda gibi yöntemler uygulanmamalı. Epilasyon sonrasında on gün içinde tüylerde dökülme gözlenir.

Tarama Lazer Epilasyon

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03