• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 20:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Buz Lazer Epilasyon

Ankara Epilasyoncu

Buz lazer epilasyon, en acısız ve son teknoloji bir uygulamadır. Yeni nesil epilasyon çeşitleri  içinde en konforlu olanıdır. Kıl kökündeki farklı oluşumları da hedef alır. Farklı dalga boylarına sahip yöntem istenmeyen tüyler için en kesin çözümdür. Her atışta birçok kıl köküne ulaşır. Buz lazer geniş yüzeylerde de çok etkilidir. Her seansta çok etkili olduğu için seans sayısı da diğer epilasyonlardan kısa olur. Tüm vücut epilasyonlarda bile 30-40 arasında uygulama tamamlanır. Genellikle 6 seanstan sonra istenmeyen tüylerden kurtulmuş olunabilir. Bu uygulamada atış sayısı çoktur. Bu da kıl köklerini yavaş yavaş ısıtır. Isıtma aralarında verilen soğutma da ağrı ve acının en az şekilde hissedilmesini sağlar.

Buz Lazer Epilasyon ve Sağlık

Bu epilasyonun herhangi bir sağlık sorununa neden olduğuna hiç rastlanmamıştır. Düşük seviyelerde ypılan atışlar ve sık yapılan uygulama işlemi vardır. Ancak soğutma yaptığı için cildi bile en az seviyede tahriş eder. Yani iç organlara ya da cilde çok büyük bir zararının olması söz konusu değildir. Diğer epilasyon uygulamalarında ciltte bazı tahrişler olasıdır. Ancak bu epilasyonda soğutma özelliği sayesinde bu durumlarda olmaz. Hassas ciltli olan bireylerde belki çok az tahrişler olabilir. Fakat o da birkaç gün içinde kendiliğinden geçecektir. Epilasyon yapılacak bölgede yara ya da herhangi bir sağlık sorunu varsa işlem yapılmaz . Ayrıca epilasyon sonra işlem yapılan bölge güneşe maruz kalmamalı. İşlem sonrası en az 6 boyunca duş alınmamalı. Bu durumlar haricinde sağlık açısından  herhangi bir zararı olmaz.

ETKİLERİ

Açık tenlerde ve ince tüylerde bile etki gösterir. Birkaç yıl öncesinde bu durumlar epilasyon işlemi için uygun olmuyordu. Tüylerin güçlenmesi için bazı yöntemler yapılıyordu. Güçlenen tüylere işlem yapılıyordu. Çünkü epilasyon cihazları tüyleri algılayamıyordu. Ancak artık buz lazer ile bu durum son buldu. Çünkü en ince tüylerde ve açık tenlerde dahi oldukça etkili yöntem . Etkisi vücudun uygulanan bütün bölgelerinde görülür. Teknolojisi itibariyle kılları kesin olarak bitirebilir. Ayrıca sadece kadınlarda değil erkekler için tercih edilen bir yöntemdir. Aynı şekilde erkekler içinde acısız ve etkili bir epilasyondur.

Buz Lazer Epilasyon

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03